/
Hypac C530AH Wheel Pneumatic Roller, Cummins 4B3.9C 3.9L Diesel Engine, 1,259 Hours, Shuttle Shift Transmission, Roll Over Protective Structure, 26,376 lbs Operating Machine Weight, 27,000 lbs Machine Weight, Seats 2, Very Clean Ex-City Unit
| Stock # | 15337 |
| Price | Call For Price |
| Year | 2001 |
| Make | Hypac |
| Model | C530AH |
| Color | Yellow |
| Odometer Reading | 0 mi |
| Hour Reading | 1,259 |
| Engine | Cummins 4B3.9C 3.9L |
| Fuel Type | Diesel |
| Transmission | Shuttle Shift |
| Tires | 7.15R15 |
| Length | 14'6" |
| Height | 9'4" |
| Width | 5'4" |
| Wheelbase | 86" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.