2021 Isuzu NQR Fuel Delivery Truck, Isuzu 4HK1TC Diesel Engine, 81,365 Miles, A/C, 17,950 GVW, 6 Speed Automatic Transmission w/ Overdrive, 2-Speed Single Rear Drive Axle (5.37 Ratio), Single Exhaust Mounted Under R/H Frame, Very Clean Unit
2019 SWP 800 GALLON SINGLE COMPARTMENT ALUMINUM TRUCK TANK
800 Gallon, Single Compartment, Combination Load/Unload Head & Vapor Recovery @ R/H Front of Tank, FloTech Overfill Monitor, Optic Socket & Thermistor Socket In R/H Cabinet, Anti-Static Reel @ Rear Cabinet, Extinguisher Mount @ Rear Cabinet, (1) 2-Door Cabinet @ Front L/H Side Of Tank, (1) Cabinet @ L/H Rear Corner of Tank, Steps w/ Grab Rail @ R/H Rear Corner of Tank...
PUMP SYSTEMS:
Electrically Operated Pump, Total Control Systems Meter w/ Digital Register, Spin-On Particulate Filter, Reel w/ Automotive Nozzle, All Located In Rear Cabinet w/ Roll-Up Door
| Stock # | 15314 |
| Price | Call For Price |
| Year | 2021 |
| Make | Isuzu |
| Model | NQR |
| Color | White |
| Odometer Reading | 81,365 mi |
| Hour Reading | 3,123 |
| Duty | Medium |
| Class | 5 |
| Cab | Standard Cab |
| GVW | 17,950 |
| Front Axle | 6,830 |
| Rear Axle | 12,980 |
| Number Of Rear Axles | Single |
| Engine | Isuzu 4HK1TC |
| Horsepower | 210 |
| Fuel Type | Diesel |
| Drive | 4x2 |
| Fuel Tank Capacity | 30 Gal |
| Transmission | Auto |
| Suspension | Spring |
| Tires | 225/70R19.5 |
| Air Conditioning | Yes |
| Power Steering | Yes |
| Make | Southwest Products |
| Length | 18' |
| Height | 8'1" |
| Width | 7'6" |
| Wheelbase | 118" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.