/
2020 Curbtender Pup Trailer Garbage Trailer, 6 Yard, Right Side Cart Tipper, Horizontal Push Load Ejection, Self-Contained Hatz 1B40U-2 Diesel Engine, Very Clean Ex-City Unit
| Stock # | 15545 |
| Price | Call For Price |
| Year | 2020 |
| Make | Curbtender |
| Model | Pup Trailer |
| Color | White |
| Number Of Rear Axles | Tandem |
| Engine | Hatz 1B40U-2 |
| Fuel Type | Diesel |
| Suspension | Spring |
| Tires | ST225/75R15 |
| Capacity | 6 Yard |
| Length | 15' |
| Height | 7'10" |
| Width | 6'8" |
| Wheelbase | 124" |
* Plus government fees and taxes, any finance charges, any dealer document preparation charge and any emission testing charge. Vehicle may be subject to prior sale. We disclaim any warranty as to the availability of, condition of, or accuracy of information provided about the vehicles listed on this website.